Kwas hialuronowy

Wypełnianie Zmarszczek

NIECHIRURGICZNA Korekcja kształtu twarzy, UST, NOSA

Kwas hialuronowy występuje w naszej skórze będąc jej podstawowym składnikiem. Kwas hialuronowy absorbuje wodę  otrzymując właściwy poziom nawilżenia i jędrności skory. Stanowi on również rusztowanie dla włókien kolagenowych i elastynowych. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra traci objętość i jędrność, co prowadzi do pojawienia się zmarszczek.
Kwas hialuronowy wykorzystywany do zabiegów wypełniania zmarszczek ma postać plastycznego i elastycznego żelu i  jest identyczny z kwasem hialuronowym który znajduje się w naszej skórze. 

Ponieważ nie jest on pochodzenia zwierzęcego nie wywołuje reakcji alergicznych. Wstrzyknięty żel, podnosi zapadniętą skórę, spłycając w ten sposób zmarszczki. 

Efekt jest spektakularny, natychmiastowy i utrzymuje się około 6-12 miesięcy. Wstrzyknięty kwas hialuronowy ulega z czasem resorpcji w tym samym procesie w którym resorpcji ulega nasz własny kwas hialuronowy co prowadzi do stopniowego powracania zmarszczek, które jednak nie sa tak głębokie jak przed zabiegiem, ponieważ obecność implantu z kwasu hialuronowego powoduje poprawę struktury skory. 

Zabieg trwa zazwyczaj około 30-40 minut. Proponuje pacjentom znieczulenie skutecznym kremem znieczulającym. Bezpośrednio po zabiegu można kontynuować normalny tryb życia. 

Kwas hialuronowy daje doskonałe rezultaty przy wypełnianiu:

 • Faldy nosowo wargowe 
 • Linie marionetki (biegnące od kącików ust ku dołowi)
 • Opadnięte kąciki ust
 • Promieniste zmarszczki wokół ust
 • Cienie pod oczami
 • Zapadnięte doliny łez
 • Wypełnianie luku żuchwy
 • Bruzdy na policzkach
 • Wypełnianie policzków
 • Modelowanie owalu twarzy
 • Korekcja kształtu i powiększanie ust
 • Korekcja kształtu nosa

Wysoką skuteczność zabiegu potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie.

CENA:

880 PLN – 1 strzykawka  (płytkie i umiarkowane zmarszczki) 

920 PLN - 1 strzykawka (umiarkowane i głębokie zmarszczki)

Kwas Hialuronowy –  Modelowanie Ust

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawienia wyglądu stało się modelowanie ust. Zabieg jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta.

U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust. Z wiekiem czerwień wargowa traci objętość i ulega zwiotczeniu, kąciki ust opadają nadając nam smutny wyraz twarz. Również z wiekiem część twarzy miedzy ustami a nosem ulega spłaszczeniu co powoduje efekt „zamykania się ust”.

Rezultat zabiegu jest natychmiastowy, usta odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Proponuje pacjentom znieczulenie przy pomocy bardzo skutecznego kremu znieczulającego.

Po zabiegu implant jest niewyczuwalny. Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Po kilku zabiegach na przestrzeni paru lat efekt ulega utrwaleniu.

Cena: 920 PLN 

NIECHIRURGICZNA KOREKCJA KSZTALTU NOSA

Preparatem kwasu hialuronowego można przeprowadzić korekcje kształtu nosa (garb), wypełnić ubytek oraz podnieść koniuszek nosa. Efekt utrzymuje się około 12 miesięcy.

Zabieg trwa około 1 godzinę. Proponuje pacjentom znieczulenie przy pomocy bardzo skutecznego kremu znieczulającego.

Efekt natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do normalnych czynności.

Cena: 920 PLN